Nakupte nábytek za skvělé ceny

antidekubitní matrace návod

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

zdravotně nezávadné matrace -

matrace antidekubitnÍ s pulzÁtorem xi app-t01 ... Zdravotní matrace má dvoukomorový systém plnění jednotlivých 18 komor s mikropóry pro udržení nejlepšího mikro klima. ... 11 cm vysoká vrstva vysoce kvalitní zdravotně nezávadné PVC 0,3mm - velmi snad

matrace na paletu -

Pro tento návod jsme vybrali EUR paletu Vezměte v potaz velikost matrace, která bude na Kvalitní nafukovací matrace do stanu | Kvalitní nafukovací matrace do stanu Řada z vás jistě využije širokou paletu samonafukovacích karimatek.

matrace hellen recenze -

Matrace Hellen. Matrace Hellen 5-zónová luxusní antidekubitní (proti proloženínám) matrace z kvalitní studené pěny. Výška matrace cca 18cm, matrace je vhodná na pevný nebo polohovací lamelový rošt.

Antidekubitní matrace |

Antidekubitní matrace je určena pro pacienty dlouhodobě upoutaných na lůžko s omezenými možnostmi pohybu. Antidekubitní matrace se běžně používají ve zdravotnictví. Ideální antidekubitní matrace dosahuje hodnoty tlaku na rizikových místech pod 32 mmH

dma polohovací postele -

polohovací postele matrace – antidekubitní, pasivní, aktivní sanitární technika - toaletní židle, transportní vozíky, sedačky do sprchy nebo vany NÁVOD - POLOHOVACÍ LŮŽKA. Casa Med II.

Nafukovací matrace |

Klasické matrace přináší komfort doma i na cestách, ovšem za cenu vysoké váhy. Naopak nafukovací matrace (nejen do stanu) jsou ale skladné a použitelné i při dlouhodobém táboření i do auta. Vybírejte ve 2 variantách: jednolůžkové, dvoulůžkové.

klin mezi matrace -

• Matrace, antidekubitní podložky - rehabilitační klín abdukční Puro VIII slouží mezi kolena po operaci kýčl Matracový klín - nejlevnější kvalitní matrace Jednoduše mezi matrace vsunete klín vyrobený z měkké PUR hmoty a je to. šířka/délka. 14/200 cm.

Promos spol. s r.o. - Victoria - Elektrické odsávačky

Porto - Responsive HTML5 Template. Elektrická odsávačka Victoria Versa je nejčastěji používané provedení se širokým využitím na lůžkových odděleních, ARO, JIP, operačních sálech, interních odděleních, ORL, chirurgii, gynekologii, ortopedii, endoskopi

Matrace antidekubitní, kompletní - polymed.eu

Matrace antidekubitní, kompletní Antidekubitní matrace 3000 x 900 x 65 mm pro prevenci proleženin pacienta je opatřena vzduchovými komůrkami. Díky této matraci je zlepšen průtok krve a okysličení tkáně, čímž dochází k zamezení výskytu proleženin.

Matrace do postele, zdravotní matrace, rošty, polštáře ...

Zdravotní matrace do postele. Výběr zdravotní matrace do postele není nejjednodušší záležitostí. Vybrat tak, aby Vám vyhovovala tuhost, rozměry matrace (nejčastěji matrace 90x200) a ještě se na lůžku pohodlně odpočívalo, není v dnešní době, kdy je tr